prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Plastická chirurgie

Implantáty NAGOR

Implantáty NAGOR

 1. O implantátech všeobecně (materiál, druhy, profily, výplň)
 2. O značce NAGOR + výhody
 3. Odolnost implantátů
 4. Prohlášení o shodě
 5. Pooperační péče – stabilizace implantátů pomocí kompresního prádla

 

Prsních implantátů je na trhu velká řada.  Liší se výplní, tvarem, profilem, velikostí a dalšími aspekty. Každý výrobce však musí splňovat požadavky a kritéria předpisů Evropské unie!

Základní rozdělení u implantátů je na kulaté a anatomické. Díky kulatým implantátům budou Vaše prsa vypadat plněji, podobně jako vypadají při použití push-up podprsenky. Ty anatomické zase naopak působí přirozeněji.

Otázku přirozeného vzhledu může ovlivnit také profil implantátu -  nízký, střední, vysoký a extra vysoký. Často zmiňovaným je také povrch implantátů, který může být buď zcela hladký anebo texturovaný, což napomáhá tomu, aby implantát lépe přilnul k prsní tkáni.

Značka NAGOR

Společnost Nagor založená v roce 1979, jako součást skupiny GCA, je jediná britská společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává prsní implantáty té nejvyšší kvality. Prsní implantáty Nagor splňují jakostní požadavky norem ISO a mají certifikát CE.  V oblasti výroby prsních implantátů má společnost zkušenosti od roku 1979 a vyrábí více než 300 typů implantátů.

Záruka implantátů

Pro všechny NAGOR implantáty platí garanční podmínky GCA Comfort guarantee, kdy výrobce garantuje bezplatnou náhradu implantátů v případě ruptury a kapsulární kontraktury BAKER III. a IV. http://www.gcaesthetics.com/products/warranty

Implantáty společnosti NAGOR

SILIKONOVÝ GEL

Silikonový gel je vyroben v souladu s nařízením FA a je tudíž opatřen certifikátem FDA.

Správa potravin a léčiv (Food and Drug Administration, FDA) je vládní agentura Spojených států amerických zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv (pro lidi i zvířata), kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

OBAL IMPLANTÁTU

Všechny Nagor implantáty jsou vyrobeny z kvalitně provedených silikonových vrstev, aby zlepšily nepropustnost obalu, a zároveň mají jedinečnou 360° bariérovou vrstvu za účelem minimalizace propustnosti gelu.

TEXTURACE IMPLANTÁTU

Obal implantátů je texturován dle speciální technologie Nagotex, která eliminuje vznik kapsulární kontraktury. Ideální kombinace jemné texturace s vysokou četností pórů na povrchu implantátu zvyšuje přilnavost k prsní tkáni a tím zmírňuje riziko komplikací.

PORTFOLIO NAGOR

Nejznámější a nejpoužívanější implantáty jsou kulaté implantáty IMPLEO a anatomické implantáty CoGel.

Kulaté implantáty IMPLEO

Kulaté implantáty jsou určeny pro ženy, které touží po plném dekoltu, s kulatými křivkami na vrchní části prsu. Na výběr jsou implantáty s vysokým, středním a nízkým profilem.

Mezi hlavní výhody IMPLEO implantátů patří:

 • Speciální technologie NAGOTEX pro texturaci povrchu implantátu, texturace pomáhá přilnavosti k prsní tkáni a tím snižuje riziko kapsulární kontrakce
 • Výběr z 38 velikostí
 • Obsahují speciální gel Silogel Twist, který vydrží extrémní podmínky bez toho, aniž by se poškodil
 • Obsahuje vysoce kohezivní gel,

Anatomické implantáty CoGel

Anatomické implantáty dodávají prsům přirozený vzhled. Kolekce CoGel nabízí 9 různých druhů implantátů v 90 variantách velikostí.

Mezi hlavní výhody CoGel implantátů patří:

 • Speciální technologie NAGOTEX pro texturaci povrchu implantátu, texturace pomáhá přilnavosti k prsní tkáni a tím snižuje riziko kapsulární kontrakce
 • Speciální stabilní gelový silikon CoGel – poskytuje větší bezpečnost a kontrolované rozložení
 • Výběr z 3 různých výšek -

Odolnost implantátů NAGOR

Implantáty jsou testovány a vyráběny podle přísných norem v té nejvyšší kvalitě. Každý kus implantátu Nagor prochází přísnou kontrolou.

Podívejte se na odolnost implantátů NAGOR zde: http://https://www.youtube.com/watch?v=SF9sDUPN_-M

Prohlášení o shodě

Prohlášení o shodě je dokument, kterým výrobce dokladuje, že správně posoudil shodu výrobku s požadavky příslušných nařízení vlády. Tento dokument je nutnou podmínkou uvedení výrobku na trh.
Kromě vystavení prohlášení o shodě je také požadováno označit výrobek značkou CE, popř. značkou CE s uvedením čísla notifikované osoby, která posouzení shody provedla.

Připojením označení CE na výrobek výrobce prohlašuje na svou výlučnou odpovědnost, že výrobek je v souladu se všemi zákonnými požadavky k dosažení označení CE a tím zajistí platnost pro daný produkt za účelem prodeje v celé EU.

Implantáty NAGOR mají CE 01191.

POOPERAČNÍ PÉČE

Po augmentaci je opora pro Vaše prsa velmi důležitá. Nějakou dobu trvá, než je výsledek zákroku konečný. V této době je klíčové Vašim prsům poskytnout maximální péči, a to nošením speciálního pooperačního prádla LIPOELASTIC®, které je k tomu určeno. Tělo si okolo implantátu několik dní vytváří kapsuli, což znamená, že implantáty obrůstají okolní tkání. Po tuto dobu je tedy nutné nosit kompresní podprsenku a tím minimalizovat riziko asymetrie prsou. Pooperační prádlo LIPOELASTIC® také pomáhá minimalizovat otoky, podlitiny a vznik keloidních jizev, formovat kontury a stabilizovat implantáty, snižovat riziko infekce a bolestivost a v neposlední řadě také urychlovat proces hojení.

Společnost LIPOELASTIC přináší 2 kroky – 2 kusy pro perfektní výsledek augmentace. Neocenitelným pomocníkem v první fázi pooperační péče je podprsenka PI speciál, která je důležitá pro fixaci implantátů a ideální pro vytvarování poprsí.  Doporučujeme ji nosit ihned po augmentaci, nepřetržitě po dobu 3 týdnů. Hlavní výhodou podprsenky PI speciál jsou bezešvé, dvojvrstvé a tepelně tvarované košíčky z elastického bavlněného materiálu, který je velmi komfortní i při dlouhodobém nošení. Toto zpracování eliminuje nežádoucí tlak či podráždění pokožky a zároveň umožňuje snadnou manipulaci. Speciálně zdvojené košíčky zajišťují vyváženou kompresi a optimální prsní podpěru. Z hygienických důvodu se doporučuje mít 2 kusy pooperační podprsenky LIPOELASTIC, kterou je možno nosit dlouhodobě na volný čas i spánek po úplném doléčení.

 

 

 

fotografie