prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Plastická chirurgie

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie je stále rozvíjejícím se a velmi žádaným lékařským oborem. V příjemném prostředí naší kliniky je moderně vybavený operační sál, díky němuž poskytujeme široké spektrum výkonů, které plastická chirurgie nabízí. Dojíždějí k nám certifikovaní plastičtí chirurgové s dlouholetými zkušenostmi, působící na pražských renomovaných klinikách, kteří zde nejen operují, ale také poskytují konzultace. Každý klient či klientka se tak pozná se svým operatérem ještě před požadovaným výkonem. Promluvíte si o možnostech řešení svého problému. Dostanete odpovědi na své otázky, týkající se průběhu výkonu a finální ceny. Od lékaře obdržíte rady a doporučení, jak se na zákrok připravit. Vše potřebné zajistíme přímo u nás.

Mezi nejčastější výkony patří: plastická operace prsou (zvětšení implantáty, zmenšení, a jiné estetické úpravy), liposukce (odsátí tuku z problematických partií těla, jakými jsou například břicho, boky, stehna, podbradek, a to i oblíbenou tumescentní metodou), plastika horních i dolních víček.

Mezi další výkony patří: facelift, plastika nosu a uší, zvětšování rtů pomocí implantátů, plastika břicha a síťování obličeje mezonitěmi.

Postaráme se o vás po celou dobu vaší přítomnosti, a to i v případě dvoudenního pobytu. Prostředí naší kliniky a přístup personálu nelze srovnávat se žádným běžným zdravotním zařízením. U nás je vždy vaše spokojenost na prvním místě.


Ordinační hodiny MUDr. Zdeňka Strádala (zaměření na operace horních víček, liposukce, excize, laserové zákroky vč. epilací, sklerotizace, aplikace výplní a botoxu)

Konzultace / Operační den (pondělí dle potřeby)

Po:    15:00 - 17:00 hod.

Út:     15:00 - 17:00 hod.


Ordinační hodiny MUDr. Vlastimila Víška (plastické operace od horních víček, liposukce, augumentace prsou, apod.)

Operační den

Po:     8:00 - 17:00 hod. (1 x za 14 dní)

Konzultace

Út:     8:00 - 14:30 hod. (1 x za 14 dní)


Na konzultaci se můžete objednat k našemu specialistovi MUDr. Zdeňku Strádalovi nebo MUDr. Vlastimilu Víškovi na telefoním čísle 417 977 800 či e-mailem: recepce@klinikaclt.cz


 

Plastika horních a dolních víček

Estetická operace očních víček bývá velmi často první žádostí o korekční operaci – projevy stárnutí se objevují ve velmi kosmeticky i mimicky exponované části obličeje.

Plastika prsou

Tvarové odchylky a velikost prsů jsou častým steskem. Řešením problému jsou plastické úpravy prsu, které v celé škále výkonů provádí tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Víška.

Implantáty NAGOR

Prsních implantátů je na trhu velká řada. Liší se výplní, tvarem, profilem, velikostí a dalšími aspekty. Každý výrobce však musí splňovat požadavky a kritéria předpisů Evropské unie!

Face lift, Neck lift, Brow lift

Operační zákrok spočívá ve vypnutí kůže obličeje a odstranění jejího přebytku. Vrásky se vypnutím zmírní, ale zcela se nevyhladí.

Liposukce

Liposukce neslouží ke zhubnutí, ale ke tvarování postavy pomocí odsávání tuku z podkoží.

Plastika odstátých ušních boltců - Otoplastika

Úprava odtávajících uší, které jsou častým steskem bez rozdílu věku či pohlaví. Bývají často příčinou stresu a v dětském kolektivu terčem poznámek.

Abdominoplastika - Plastika poklesu stěny břišní

Plastická úprava převisu břišní stěny.

Rhinoplastika - plastická operace nosu

Plastická operace nosu

Tyto informace jsou pouze všeobecným přiblížením operace zájemci o výkon. Nelze je brát v úvahu doslova, protože každý operatér je zvyklý na určitý postup, volba metody je dána jeho plasticko-chirurgickou školou, osobními zkušenostmi a znalostmi, které by měl pacient respektovat. Po pročtení těchto instrukcí a po vyšetření vám váš plastický chirurg podá konkrétní informace specifické pro vás.