prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Estetická dermatologie > Nástřik vrásek

Nástřik vrásek

Jak probíhá ošetření sklerotizačním laserem?

Před zákrokem

K odstranění všeho červeného na pokožce (tečkovitých hemangiomů, pavoučků, červených rozšířených žilek, ale i ohně ) slouží sklerotizační lasery. Při konzultaci vám lékař vysvětlí způsob aplikace i účinnost laserového paprsku. Sklerotizace laserem patří mezi neinvazivní metody, bez poranění kůže a bez jizev.

Během zákroku

Jedná se o ambulantní zákrok, bolest je vteřinová, dá se přirovnat ke šlehnutí gumičkou. Ve většině případů se ošetření obejde bez znecitlivění, u větších ploch lze použít krém EMLA .Při ošetření větších ploch u naevus flameus (oheň) využijeme i celkovou anestezii. Bezprostředně po zákroku doporučujeme chlazení ošetřeného místa.

Po zákroku

Sklerotizační laser svým paprskem vlastně rozstřelí krevní barvivo a vznikne „modřina“, která se do několika týdnů zcela vstřebá, tato doba je zcela individuální. Doporučujeme po dobu 2 měsíců ochranu před slunečními paprsky jako prevenci pigmentací.

Délka léčby 

od 3 do 6 týdnů dojde ke vstřebání modřiny, někdy se může vytvořit povrchní stroupek, který se odloučí do týdne bez jizvy.

Cena za léčbu sklerotizačním laserem

Cena zahrnuje:

  • konzultaci
  • ošetření laserem
Ceník Sklerotizační laser
Konzultace s lékařem 300
Jeden pulz ( výstřel ) laserového paprsku 50
Více jak 50 pulzů 30

Telefon: +420 417 977 800

E-mail: recepce@klinikaclt.cz

Adresa: Laubeho nám. 2, 415 01 Teplice

Facebook: facebook.com/klinikaclt

Sjednat konzultaci