prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Laserové centrum

Laserové centrum

Depilační laser

Depilační laser s dynamickým chlazením kůže poslední generace firmy Candela – GentleLase DCD - je zcela bezkonkurenčně přesný při odstraňování nežádoucího ochlupení na obličeji, v podpaží i tříslech. Je třeba více sezení v pravidelných intervalech – chloupek je aktivní jen v růstové fázi kořínku. V té době je laser schopen zničit kořínek.  Hladká pleť bez chloupků je ideálem a výsledek depilace laserem stojí za to.

Před zákrokem

Epilace laserem je dlouhodobá, nejvíce je účinná v podpaží a na obličeji, rovněž tak v tříslech a intimních partiích. Laserový paprsek dokáže poškodit a zničit kořínek chloupku, ze kterého již nevyroste další chloupek. Výsledkem je trvale hladká pokožka.

Během zákroku

Aplikace je prakticky nebolestivá. Několik milisekund před výstřelem laserového paprsku je totiž povrch kůže chlazen neškodným kryogenem. Po zákroku je několik hodin patrné mírné zčervenání. Po dobu alespoň jednoho týdne by měla být epilovaná pokožka chráněna před UV paprsky.

Po zákroku

Chloupek se dá odstranit pouze v růstové, tzv. anagenní fázi svého vývoje, která trvá maximálně týden. Proto se musí toto laserové ošetření opakovat několikrát po sobě (zpravidla 8x - 10x) v intervalu dle místa požadované epilace. Na obličeji je to cca po 5 týdnech, v tříslech a podpaží po 8 týdnech, na dolních končetinách po 3 měsících.

Délka léčby 

Dle počtu sezení (zákrok se provádí ambulantně).