prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Kosmetika

Kosmetika

Kosmetické ošetření obličeje a dekoltu kosmetikou Orlane

Jste unavení, přepracovaní, máte citlivou pleť nebo potřebujete omladit? Na naší Klinice máme pro vás k dispozici kosmetická ošetření zaměřená na omlazení, na oslabenou a citlivou pleť a nebo proti stresu, přepracování a únavě. Stačí si vybrat. :-)

ORLANE B21 Extraordinaire, 90 min

Sérum B21 Extraordinaire vám vrátí mládí. Složení komplexu působí na zdroj stárnutí hlubo...ko v buňkách, navrací jim energii, jako když byly mladé. Zajišťuje ochabující pleti dostatečné zpevnění, vyhlazení a vypnutí. 21 esenciálních aminokyselin pomáhají postavit mladší a hustší pleť.
V rámci tohoto ošetření je odličovací rituál, peeling, lehké čištění pleti, úprava obočí, masáž obličeje, šíje, dekoltu a rukou, krémová maska, sérum B21 a závěrečný krém.

ORLANE Oligo Vitamin program, 90 min

Záchranný program pro oslabenou a citlivou pleť. Díky exkluzivnímu komplexu se do pleti dostávají dávky stopových prvků, 12 vitamínů, aminokyselin a 7 minerálních látek. Pleť je zářivá, plná vitality, zbavena stresu a snadněji se chrání před vnějšími vlivy.
V rámci tohoto ošetření je odličovací rituál, peeling, lehké čištění pleti, úprava obočí, masáž obličeje, šíje, dekoltu a rukou, krémová maska a závěrečný antioxidační krém.

ORLANE Anti - Fatique energie pro unavenou pleť, 90 min

Výjimečné pleťové ošetření proti stresu, přepracování, napětí a únavě. Hloubkově relaxuje, obnovuje pleť a zásobuje ji energií. Ideální pro prevenci proti vráskám a stárnutí pleti, výsledkem je viditelně lépe odpočatá pleť.
V rámci tohoto ošetření je odličovací rituál, peeling, lehké čištění pleti, úprava obočí, masáž obličeje, šíje, dekoltu a rukou, liftingová maska, regenerační koncentrát, sérum, krém na unavené oční kontury a závěrečný krém.

ORLANE HYDRATION NUTRITION - Hydratační program, 90 min

Program pro hydrataci a výživu pleti. Pleť každého typu může zažívat období dehydratace, při změnách počasí a ročního období, při špatné výživě nebo psychickém a fyzickém vypětí a únavě. Dehydratovaná pleť ztrácí vitalitu a pružnost, také rychleji stárne. Tento program doplní vaší pleti zásoby tekutin dle potřeby. Využívá k tomu schopnosti vodních rostlin, jejich bioaktivní struktura umožňuje absorbovat, zadržovat a uvolňovat vodu dle potřeb. Všechny produkty obsahují komplex B21 Bio-Energic. Vaše pleť bude odolnější vůči stárnutí, oživená a plná energie!

V rámci tohoto ošetření je odličovací rituál, peeling, lehké čištění pleti, úprava obočí, masáž srdce B21 - obličeje, šíje, dekoltu a rukou, biomimetická hydratační maska a závěrečná intenzivní hydratační péče.