prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Kosmetika

Kosmetika

Přístroj NIODÉ

Ošetření NIODÉ VAC III – lymfomasáž obličeje

Přístrojem Vacupress Niodé nabízíme jedinečné ošetření obličeje.

Ošetření se provádí lymfomasážním přístrojem NIODÉ VAC III se speciálním nástavcem. Používá se malá baňka, která je určená pouze k ošetření obličeje. Při jemném nasátí pokožky se aktivuje lymfatický systém. Speciální tahy podporují odstranění toxických látek a zadržované vody z obličeje. Masáž vyhladí obličej, prokrví a projasní plet. Výhodou je vysoká a rychlá účinnost při zpevňování pokožky obličeje, odstranění drobných vrásek a redukce hlubších vrásek. Pomáhá při otocích očního okolí a problému tzv. dvojité brady. Výsledek je viditelný ihned po aplikaci.

Ošetření zahrnuje odlíčení, aktivaci lymfatických uzlin a vaculifting. Používá se speciální nedráždivá kosmetika značky NIODÉ. Sérum proti vráskám dosáhne výrazně omlazujícího efektu. Všechny kosmetické přípravky vyvinuté pro obličejový aplikátor NIODÉ jsou bezpečné a vzájemně se doplňují. Z řady kosmetiky NIODÉ používáme pleťovou vodu NIODÉ, která obsahuje Panthenol a má silný zklidňující efekt. Tato kosmetika intenzivně regeneruje, hydratuje, omlazuje a zklidňuje. Součástí vaculiftingového ošetření je aplikace kvalitní dermatologické švýcarské gelové masky od farmaceutické firmy Janssen Cosmeceutical. Tato gelová alginátová maska prodlužuje a zachovává výsledek ošetření.

 

Efekt obličejového ošetření NIODÉ:

  • regenerace, hydratace a detoxikace pleti
  • nastartování a podpora tvorby kolagenu a elastinu v podkoží
  • zpevnění a vypnutí ochablé pleti
  • odstranění drobných vrásek
  • vyhlazení pleti
  • snížení napětí v obličeji
  • odstranění nerovnosti pleti a drobných jizviček
  • plet je jasnější, pevnější a mladší

Ošetření NIODÉ obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek v oblasti obličeje dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Ukládá se zde méně tuku a urychluje se podkožní metabolismus. Celkově zvyšuje pružnost a tonus pokožky, ošetřené partie jsou ve finále sametově hebké.

Procedura trvá 60 minut. Doporučujeme 5 – 6 návštěv nejlépe v průběhu 2 týdnů. Dlouhotrvajících výsledků docílíte při následném udržování 1x za měsíc.

 

Objednávky na estetické ošetření přijímáme na tel. čísle: 417 977 800