prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Kosmetika

Kosmetika

Naše klinika kromě klasických lékařských oborů poskytuje služby z oblasti estetiky a relaxace v rámci kosmetického salonku, kde si můžete vyzkoušet laserovou hydratační masku, Niodé, rázovou vlnu proti ceulitidě, masáže, ultrazvukové čištění pleti, depilaci voskem apod.


Provozní hodiny kosmetických služeb:

Po - Pá:   8:00 - 16:00 hod.


Objednat se můžete na telefoním čísle 417 977 800 nebo e-mailem: recepce@klinikaclt.cz


 

Kosmetické ošetření obličeje a dekoltu kosmetikou Orlane

Jste unavení, přepracovaní, máte citlivou pleť nebo potřebujete omladit? Na naší Klinice máme pro vás k dispozici kosmetická ošetření zaměřená na omlazení, na oslabenou a citlivou pleť a nebo proti stresu, přepracování a únavě. Stačí si vybrat.

Laserová hydratační maska

Le Masque de Laser Asclepio, laserová gelová maska, je převratným přístupem k péči o pleť ideálně spojujícím laserovou terapii s gelem nové generace. Účinky našeho gelu obsahující hydrogenuhličitanové anionty Vás natolik přesvědčí, že přestanete utrácet za všechny ty neúčinné pleťové masky. Laserová hydratační maska zlepšuje hojení zánětlivých procesů a snižuje svalové napětí, které je příčinou tvorby vrásek. Pro více informací klikněte na nadpis.

Ruční masáž kosmetikou PEVONIA

Pokud jste milovníci masáží, můžete u nás vyzkoušet ruční masáž kosmetikou PEVONIA

Přístroj NIODÉ

Niodé

Přístroj Niode Vac III ocení především dámy. Jedná se o vakupresní masážní přístroj, jenž dosahuje výborných výsledků při formování postavy, odstranění celulitidy, detoxikaci organismu, vyhlazení a zpevnění pokožky. Zákrok je bezbolestný a po ošetření je pokožka hladká, pevná a pružná. Pro více informací klikněte na nadpis.

Přístroj NIODÉ

Niodé - Pulsní vacupress

Tento přístroj využívá pulsní tlak s kontinuálním podtlakem za pomocí baněk. Při zákroku se zaměřuje na problematické partie jako jsou hýždě, břicho, stehna

Rázová vlna proti celulitidě

Neinvazivní vyhlazení celulitidy akustickými vlnami. Pro více informací klikněte na nadpis.

CACI

CACI je bezbolestné a neinvazivní kosmetické ošetření, které se dá i jinak nazvat jako "Lifting bez chirurgie".