prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Interna

Interna

Interna, neboli vnitřní lékařství je jedním ze základních oborů medicíny. Zaměřuje se především na diagnostiku zdravotního stavu pacienta, prevencí a léčbou.

Základem diagnostického postupu je podrobná anamnéza, ve které se důkladně shrnou nejen současné obtíže, ale i předchozí choroby, výskyt chorob v rodině, pracovní a sociální situace, návyky a užívané léky.

V rámci tohoto oboru nabízíme interní vyšetření, konzultaci, laboratoř krve a moči, preventivní screeningy na míru (pro jednotlivce i pracovní kolektivy), ergometrii a klidové EKG, předoperační vyšetření včetně laboratoře krve, infuzní terapii (vit. C a regenerační terapie).


Ordinační hodiny MUDr. Olgy Raskiny:

Út - Čt:    8:00 - 15:30 hod.

 


Na konzultaci se můžete objednat na telefoním čísle 417 977 800 či e-mailem: recepce@klinikaclt.cz


 

Odborná konzultace

Naše klinika nabízí odborné konzultace a preventivní screeningy nejen pro jednotlivce, ale i pro zaměstnance firem. Preventivní screeningy jsme schopni postavit každému na míru dle potřeb.

Laboratoř krve, infuze a terapie bolesti

V rámci preventivních vyšetření i v rámci předoperačních vyšetření provádíme rozbory krve a moči. Na základě nejrůznějších vyšetření provádíme i infuzní terapie. Tato forma léčby, nebo jen prevence onemocnění, je totiž mnohem efektivnější než polykání léků nebo dlouhodobé užívání potravních doplňků. V současné době narůstá zatížení stresem, a to hlavně v důsledku duševního a fyzického vyčerpání, špatné životosprávy a znečištěného životního prostředí. Podávání vysokých dávek antioxidantů, jejichž nedostatek je zodpovědný i za zvyšující se výskyt chronických zánětlivých onemocnění, výrazně přispívá k dobré zdravotní i duševní kondici...

Ergometrie

Ergometrie je preventivní vyšetření, při kterém se sleduje, jak srdce zvládá fyzickou zátěž. U zdravého člověka srdce pracuje v klidovém stavu jen na necelou čtvrtinu maximálního výkonu. Některá onemocnění srdce se projeví až při vysoké námaze, proto se toto vyšetření doporučuje jako prevence, aby se těmto onemocněním předešlo či zachytilo včas. Provádí se i po prodělaném infarktu, po srdečních katetrizacích a operacích, aby se zjistila tolerance námahy srdcem.