prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Estetická dermatologie

Estetická dermatologie

mezonitě a lifting

Mezonitě

Aplikace mezonití se řadí k metodám miniinvazivního liftingu. Dochází k intezivnímu vypnutí a omlazení kůže všude tam, kde je potřeba redukovat vrásky, zlepšit tonus pleti, obnovit kontury obličeje a nastartovat tvorbu kolagenu. Aplikace mezonití se používají na oblast obličeje, podbradku, dekoltu, ale i zadečku či stehen.

Mezonitě se zavádí od ošetřované oblasti pomocí atraumatické jehly. Před ošetřením je možné použít místní anestezii, například ve formě krému. Vstřebatelné nitě se zavádí ve tvaru sítě. Kolem nitě se okamžitě vytváří nový kolagen a vzniká tím kolagenní sít, která způsobí vypnutí kůže, vyrovnání vrásek a zvýšení elasticity kůže.

Po aplikaci mezonití se mohou někdy vyskytnout modřinky, přechodně i otok. Po zákroku je klient schopen se začlenit do běžného životního a pracovního procesu. Pozorovatelný efekt nastupuje již za týden až dva po zákroku. Nitě se vstřebávají v průběhu 6 měsíců. Efekt přetrvává i déle než dva roky.

Lifting "tekutými" nitěmi (novinka)

Tekuté mezonitě jsou horkou novinkou v této oblasti. Místo vláken se vpichuje gel vyrobený na bázi kyseliny hyaluronové do dermální a subdermální vrstvy pokožky pro vyhlazení vrásek různé hloubky a záhybů na obličeji. Přítomnost účinných látek v tomto gelu napomáhá k obnově kolagenu, zvyšuje průtok krve a zvyšuje vylučování toxinů a metabolických produktů.