prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Poskytované služby > Estetická dermatologie

Estetická dermatologie

Obor medicíny, který se zabývá onemocněním kůže a jejich deriváty (vlasy, nehty, potní žlázy apod.) se nazývá dermatologie, hovorově kožní. Kůže je největší lidský orgán a také nejvíce viditelný. Na Klinice CLT diagnostikujeme a léčíme choroby kůže, provádíme i odstranění drobných kožních nádorů či výrůstků na kůži metodou klasickou nebo pomocí výkonových laserů. Léčíme i pigmentové skvrny, znaménka či jiné nežádoucí projevy na kůži.

Současně používáme neinvazivní metody k rejuvenizaci, omlazení kůže a tím minimalizujeme výskyt známek stárnutí kůže jako je dehydratace, popraskané cévky na obličeji i dolních končetinách, výskyt stařeckých pigmentových skvrn, ale i vrásek.


Ordinační hodiny dermatologie:

Út: 13:00 - 17:00 hod.


Na konzultaci se můžete objednat k našemu specialistovi MUDr. Jamalovi Abedovi na telefoním čísle 417 977 800 nebo e-mailem: recepce@klinikaclt.cz


 

Redukce nadbytečné kůže horních víček pomocí přístroje PLEXR

PLEXR je přístroj využívaný pro výkony neablativní blefaroplastiky (redukce nadbytečné kůže horních víček).

Hubnutí injekční lipolýzou (novinka)

Jedná se o neinvazivní metodu, která nevyžaduje zásah plastického chirurga a je téměř bezbolestná.

Chemický peeling

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také hřbetu rukou či zad chemickou cestou.

Injekční řešení vrásek

Vrásky jsou jedním z typických projevů stárnutí kůže, které se nejčastěji objevují v oblasti obličeje a dekoltu. S pomalu zvyšujícím se věkem kůže začíná ztrácet svou přirozenou elasticitu, hydrataci, dochází ke zpomalení buněčné obnovy a kůže přestává vytvářet dostatečné množství kvalitního kolagenu, čímž vznikají hluboké a výrazné vrásky.

plazmaterapie

Plazma terapie patří do skupiny autologní regenerativní medicíny. Tato metoda je založena na využití vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení pokožky. S přibývajícím věkem dochází u člověka k poškození DNA a buněčných struktur. Plazma, která je bohatá na trombocyty účinkuje jako jedinečný stavební materiál při opravách organizmu na buněčné úrovni. V kosmetologii se plazma nasycená trombocyty používá k regeneraci stárnoucí, uvadající pokožky.

mezonitě a lifting

Aplikace mezonití se řadí k metodám miniinvazivního liftingu. Dochází k intezivnímu vypnutí a omlazení kůže všude tam, kde je potřeba redukovat vrásky, zlepšit tonus pleti, obnovit kontury obličeje a nastartovat tvorbu kolagenu. Aplikace mezonití se používají na oblast obličeje, podbradku, dekoltu, ale i zadečku či stehen.

Mezoterapie

Mezoterapie