prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Dotazy

Dotazy

„10.4.2016 Dobrý den, zvažuji odstranění tetování na krku o rozměrech 4 x 2,5 cm a proto se na Vás tímto obracím s žádostí o zaslání předpokládané orientační ceny tohoto zákroku. Děkuji za odpověď a přeji hezký den”

Dobrý den, děkujeme za dotaz.

Odstranění tetování lze dvojím způsobem, 1/abrasí kůže, neboli zbroušením, zůstává tzv negativní tetováž, jedná se o krvavý způsob, hojící se přes strup. Na krku se v létě neprovádí pro možné komplikace pigmentace ošetřené kůže, Ideální je čas od října do dubna. 2/ speciálním laserem – Q laserem – kdy dojde nekrvavou cestou k rozstřelení tetováže a vstřebání přes lymfatické cesty, nezanechává jizvy ani pigmentace. Q laser naše pracoviště nemá v nabídce, obraťte se prosím na jiné laserové centrum či plastickou chirurgii.

S pozdravem

 

MUDr. Milan Mašek

chirurg, laserový specialista

 


Vážený pane doktore,

 

     děkuji za rychlou odpověď a prosím o zaslání orientační ceny odstranění tetováže abrazivním způsobem. Rozměr tetováže je 4 x 2,5 cm. V příloze zasílám foto. Dále bych se chtěl zeptat, zda mi můžete doporučit laserové centrum či plast. chirurgii vykonávající odstranění tetováže Q-laserem v Ústeckém kraji.

 

Předem děkuji a jsem s pozdravem


Dobrý den,

cena odstranění uvedenou metodou zbroušením laserem abrasivním je orientačně cca 7000 Kč. V Ústeckém kraji je pracoviště laserové mediciny v Ústí na klinice plastické chirurgie u Dr. Vraspírové a na našem pracovišti. Ani jedno pracoviště však nedisponuje Q laserem k odstranění tetováže. Mohu zcela seriozně doporučit pracoviště s nejdelší praxi s Q laserem a nejlepšími výsledky – je to Klinika Laser Esthetic v Praze ve Washingtonově ulici – pod Hlavním nádražím, pod parkem.

Cena odstranění je prakticky i nižší, budete seznámen při konzultaci s průběhem celého ošetření i možných opakováních.

Je to skutečně dnes nejlepší zcela sofistikovaná metoda odstranění tetováže, bez zanechání jizev a možnosti pigmentací, nemluvě o vzniku negativní tetováže při použití starší metody zbroušením. Vše se dozvíte a můžete se objednat na web stránkách Laser Esthetic v Praze.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

 

MUDr. Milan Mašek

chirurg, laserový specialista

 

Zpět na seznam všech dotazů