prázdný Košík

Klinika CLT

Jste na stránce: Klinika CLT > Aktuality

Aktuality

Nově na Klinice otevíráme ambulanci bolesti zad

Foto: Pepa Dvořáček/Economia, zdroj: HN Foto: Pepa Dvořáček/Economia, zdroj: HN

Trápí vás bolesti zad? Pak vám přinášíme dobrou zprávu. Na Klinice CLT pro vás otevíráme ambulanci bolesti zad, kterou povede náš neurochirurg Doc. MUDr. Daniel Hořínek, Ph.D.
Ve své ambulantní praxi se věnuje především pacientům s bolestí zad, nemocným s degenerativním onemocněním páteře jako je výhřez meziobratlové ploténky nebo zúžení páteřního kanálu, ale i pacientům se spasticitou a postižením periferních nervů. Doc,. MUDr. Daniel Hořínek má dlouholeté zkušenosti z klin...ik v Praze ve Střešovicích a z Marburgu v Německu. Momentálně působí na Klinice Hélios v Pirně v Sasku a ve Fakultní nemocnici Motol v Praze, na obou místech zároveň operuje. Ve spolupráci s tímto lékařem lze na základě konzultace na Klinice CLT domluvit i operativní zákrok v Pirně nebo v Praze.
Ambulanci bolesti zad otevíráme 23.6.2017, kde bude Doc. Hořínek ordinovat od 9:00 hod. do 13:00 hod. V případě zájmu o konzultaci nebo dotazů se neváhejte obracet na recepci kliniky na telefonním čísle 417 977 800. Hezký den přeje Klinika CLT